Marka Míková a její Divadelní asociace (DAMM)

Marka Míková: režisérka, herečka, zpěvačka (vystudovala DAMUloutkářskou fakultu obor režiedramaturgie). Hrála princeznu Růženku ve filmu Jak se budí princezny. Hrála a zpívala v dámské kapele ZUBY NEHTY. Pracovala v divadle Minor, v divadle Lampion na Kladně, spolupracovala s loutkovým divadlem v německém Ravensburgu, hraje dětem v nemocnicích jak v Německu, tak v Čechách. Napsala dvě knížky pro děti: Roches a Bžunda, Knihafoss.

Antonín Novotný: vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka obor pantomima, během studia byl na stáži ve studiu pana Grotovského v Polsku. Po ukončení školy nastoupil do pantomimické skupiny Ladislava Fialky v divadle Na zábradlí. V roce 1990 nastoupil do loutkového divadla Minor, kde působil jako herec téměř deset let. Nyní je svobodným umělcem a jeho stěžejní činností je hraní pro děti.

Hana Grančicová: Hrála v amatérském divadle Lucerna a později profesionálně v loutkovém Divadle Minor, a to jak v představeních pro děti, tak v představeních pro dospělé. Učila akrobacii, step a jazzdance u Franka Towena. Práci s dětmi se věnovala i jako učitelka v mateřské škole.

 

www.noise.cz/divadlo

 

V Nadějkově (a blízkém okolí) hrála Marka a její kamarádi v letech 2005 (Žabí příběhy), 2006 (Husy na tahu), 2007 (Cirkus kus kus a Máma s tátou, táta s mámou), 2010 (Stolečku, prostři se!) a v dalších letech .... Naposledy 2016 (Kašpárek a princezna)

 
TOPlist