26. 10. 2014

Divadlo Kejklíř

v neděli 26. října „Kejklíř“

kině, od 15 hodin

Scénář na motivy pohádky bratří Grimmů sepsal, režíroval, vypravil a zahrál Luděk Richter ve spolupráci s Věrou Čížkovskou

Přišlo přes dvacet dětí s příslušenstvím (rodiči). Představení se mohly částečně zúčastnit, ale "byly tak vychované, že si ani nevzaly bonbóny", jak potom řekl Luděk. Představení se očividně všem moc líbilo.

Spolku hned v pondělí přišel pochvalný dopis od Radky Kolářové, který si dovoluji otisknout:

"Dobrý den, většinou píšu, když něco potřebuji a nebo si na něco stěžuji, tak jsem si řekla, že by bylo také dobré poděkovat.

Moc díky za to, že Nadějkov myslí na děti a že se zde pro děti toho tolik dělá, ať už prostřednictvím obce a nebo Okrašlovacího spolku.

Včerejší divadlo bylo moc hezkéopravdu díky za jeho uskutečnění. Trošku mne mrzí a bohužel nezjišťuju to poprvé, že lidé z Nadějkova si toho tak málo váží a často ani nedorazí. S  Jindrou "obrážím" pokud je to možné skoro všechny akcičky, ať už je v Nadějkově pořádá obec, spolek, hasiči, nebo jsou pořádány v Brtci či Chyškách. Trošku to asi všichni berou jako samozřejmost, když to je, tak je to v pořádku, když to není, tak si stěžují.

Ze své pozice teď už "Táboráka" to vidím trošku jinak a opravdu si toho vážím, že tyhle akce jsou. Myslím, že společné setkávání a sdílení zážitků je důležité, stejně jako podpora všech, co za organizací stojí. Ve městě mi rozhodně kamarádky závidí, když jim řeknu, že jdeme na drakiádu, péct buřty, moštovat, na karneval, divadlo a další. Tak nezbývá jen doufat, že na to brzo přijdou i ostatní".

 
TOPlist